Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

На Львівщині створили веломаршрут старовинними криницями

24 квітня, 2020 - 22:20
Фото: loda.gov.ua

Працівники відділу рекреації Національного природного парку «Північне Поділля» розпочали роботу над створенням нового велосипедного туристичного маршруту з робочою назвою «Стежками краю Галичини та Володимирії» .

Під час першого етапу роботи над маршрутом фахівцями з туризму НПП «Північне Поділля» частково обстежено проїзні для велосипедів шляхи, що є наявними поміж заповідними ділянками природоохоронної установи та населеними пунктами, повідомляє пресслужба Львівської облдержадміністрації.

Також, працівниками зафіксовано цікаві для потенційних мандрівників природні і рукотворні об’єкти, зокрема й історичні пам’ятки краю.

Що ж цікавого чекає веломандрівників на майбутньому туристичному маршруті?

Насамперед, це мальовничі простори краю Галичини та Володимирії, на яких розкинулися ділянки НПП «Північне Поділля». У тому ж переліку й прекрасні букові лісостани, розлогі дерева, природні яри тощо.

Окрім того мандрівники матимуть змогу дізнатися про сакральні споруди, пам’ятні знаки споруджені на честь полеглих мешканців краю у боротьбі за незалежність нашої держави, оглянути придорожні хрести та фігури періоду ХІХ сторіччя тощо. Та, автори проєкту веломаршруту впевнені, що веломандрівникам найбільше буде цікаво оглянути старовинні криниці, що викладені природним каменем, яких упродовж веломаршруту чимало.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ