Обирати собі уряд має право лише той народ, який постійно знаходиться в курсі того, що відбувається
Томас Джефферсон, видатний політичний діяч, дипломат і філософ епохи Просвітництва, один з авторів Декларації незалежності США, 3-й президент США в 1801-1809 роках

"Нормандська четвірка" 30 квітня обговорить проблему Донбасу онлайн

24 квітня, 2020 - 15:15
Фото: Офіс президента України
Глави МЗС країн "нормандського формату" 30 квітня планують обговорити Мінські домовленості щодо врегулювання на Донбасі.
 
Про це заявила офіційна представниця уряду Німеччини Ульріке Деммер, зазнає Інтерфакс-Україна.
 
"Про новий саміт у "нормандському форматі" я, на жаль, нічого не можу сказати, дати зустрічей на тиждень ми завжди оголошуємо у п'ятницю. Міністри закордонних справ Німеччини, Франції, України та Росії перебувають стосовно цього питання в контакті та планують наступного тижня обговорити реалізацію Мінських домовленостей", - сказала Деммер.
 
За словами Ульріке Деммер, уряд Німеччини разом із французькими партнерами "постійно працює" над реалізацією рішень паризького саміту "четвірки", насамперед збереження перемир'я і створення нових зон відведення сил і озброєння.
 
У свою чергу представник МЗС Німеччини Крістофер Бургер повідомив, що міністр Гайко Маас хотів би за допомогою майбутньої відеоконференції "надати імпульсу" процесу врегулювання.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ