Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

МЗС запустить мобільний додаток для подорожуючих за кордон українців

24 травня, 2017 - 20:47

Міністерство закордонних справ України у червні запустить мобільний додаток для подорожуючих за кордон українців у зв'язку із загрозою терактів у світі.

Про це міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив під час наради в Луцьку щодо підготовки прикордонних пунктів до безвізового режиму з Європейським Союзом, передає УНІАН.

Він нагадав, що наприкінці 2016 року було запущено ресурс "Поради подорожуючим", який став популярним серед українців, які їдуть за кордон.

Водночас, Клімкін підкреслив, що до кінця наступного місяця розпочне роботу інший ресурс, мета якого полягатиме у тому, щоб дипломати могли знати, в яких країнах перебувають українці у разі загрози терактів.

"Я хочу сьогодні, користуючись нагодою, закликати всіх, хто їде і хто буде користуватися безвізовим режимом, ним користуватися. Це буде добровільна реєстрація українських громадян.

Ми за першими літерами умовно це назвали "друг". Ви можете це робити не тільки на стаціонарних веб-сайтах, але у нас буде відповідне мобільне застосування. Ми його будемо, звичайно, розповсюджувати", - сказав він.

"Цей світ є небезпечним. В ньому, на жаль, є не тільки повені і землетруси. В ньому, на жаль, також є теракти, і останні дні знову ще раз це продемонстрували в Манчестері. Тому допоможіть нам допомогти всім, всім українцям. Реєструйтесь, щоб ми мали розуміння хто і де перебуває", - наголосив Клімкін.

Він додав, що ця ідея розробляється з партнерами із Франції.

Нагадаємо, очікується, що безвізовий режим для України в країни ЄС де-факто і де-юре набуде чинності у ніч з 10 на 11 червня.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ