Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Трамп: РФ має відповідати за свої дії в окупованому Криму і на Донбасі

24 травня, 2017 - 18:19
Фото Reuters

Президент США Дональд Трамп запевнив, що Росія повинна нести відповідальність за свої дії на території анексованого Криму на окупованого Донбасу. А також виконувати Мінські домовленості.

Про це він заявив під час зустрічі з президентом Італії Серджіо Маттареллою та прем’єром країни Паоло Джентілоні, передає "Інтерфакс-Україна" з посиланням на повідомлення Білого дому.

"Президент Трамп підтвердив трансатлантичну єдність щодо притягнення Росії до відповідальності за її дії в Криму і на сході України, а також наголосив на важливості переконання Росії виконати свої зобов'язання щодо Мінських угод", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні Трамп прибув до Італії для зустрічі із Папою Римським Франциском, з президентом Італії Серджо Матареллою та прем'єр-міністром Паоло Джентілоні і секретарем з відносин з державами архієпископом Полом Річардом Галлахером.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ