Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Під Софійським собором зібралась акція на підтримку Патріарха Філарета

24 травня, 2019 - 11:56
Фото: Укрінформ

Під Софійським собором, на території якого у Будинку митрополита проходить засідання Синоду Православної церкви України, зібралась акція на підтримку почесного патріарха Філарета.

На акцію зібралось кількасот людей, переважно літніх, що називають себе парафіянами УПЦ КП, повідомляє Укрінформ.

Вони скандують "Філарет" і тримають плакати з написами: "Геть руки від Філарета", "Філарет - наш патріарх", "Епіфаній, гроші не все вирішують", "Епіфаній, не руйнуй церкву", " Філарет, ми за тебе".

Порядок біля собору охороняє кілька десятків правоохоронців, стоїть карета швидкої допомоги. Ситуація контрольована.

Нагадаємо, 24 травня митрополит Епіфаній скликав Синод ПЦУ. Про порядок денний засідання не повідомлялося.

Митрополит Симеон перед початком Синоду у розмові з журналістами зазначив, що "це чергове засідання Синоду, не з приводу заяв Філарета, але це питання також обговорять".

Блаженнійший митрополит Київський і всієї України Епіфаній сказав, що підтримає думку архієреїв стосовно почесного патріарха Філарета, якщо на Синоді порушуватиметься це питання.
 

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ