Коли людина не встане з колін, то вона не далеко зможе пройти.
Іван Драч, український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч

Україні передали 60 ув'язнених з території ОРДЛО

24 травня, 2019 - 14:04
Фото: Facebook/Людмила Денісова

Представники "ЛНР", під чиїм контролем перебувають тимчасово окуповані райони Луганської області, передали українській стороні 60 ув'язнених для подальшого відбування покарання у виправних установах на підконтрольній уряду України території.

Передання відбулося на мосту в районі міста Щастя в присутності представників Спільного центру з контролю та координації режиму припинення вогню (СЦКК).

"Знову я на мосту у Щасті. Забрала 60 громадян України, які перебували в пенітенціарних установах Луганської області та на момент окупації Донбасу були затримані або відбували покарання за скоєні злочини", - написала на своїй сторінці в соцмережі Facebook у п'ятницю уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

За її словами, це вже п'ятий етап передання ув'язнених з окупованої частини Луганської області.

"З грудня 2018 року до травня 2019 ми перемістили 255 засуджених. З них 105 осіб або їхні родичі безпосередньо зверталися до мене із заявами про переведення. Всього, разом з особами, яких переведено з окупованої частини Донецької області, – переміщено 268 засуджених. З них вже 46 осіб звільнено", - розповіла Денісова.

Вона підсумувала, що загалом протягом 2014 - 2019 років переведено 454 засуджених.

"Готова забрати усіх громадян України, які відбувають покарання на окупованих частинах Донбасу і висловили бажання переміститися на контрольовану Урядом України територію для продовження відбування покарання", - написала Денісова.

Інформацію про передання засуджених підтвердила і представник "ЛНР" у гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання конфлікту на Донбасі Ольга Кобцева.

"Сьогодні відбулося передання українській стороні 60 осіб, засуджених до 2014 року", - повідомила вона журналістам.

Кобцева зазначила, що "ці засуджені виявили бажання продовжити відбувати покарання на території України".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ