Одна із ознак мистецтва - це його нестримний вплив на розвинений інтелект.
Микола Хвильовий, український прозаїк, поет, публіцист

Член делегації України заявив, що у ПАРЄ відбувається "страсбурзька зрада"

24 червня, 2019 - 19:55
Фото ukrinform.ua

Нинішні рішення ПАРЄ на догоду Росії можуть призвести до знищення організації.

Таке переконання висловив член делегації України у ПАРЄ народний депутат Олексій Гончаренко, повідомляє Укрінформ.

«Я відчуваю, що сьогодні ми можемо убити цю організацію… Після початку російської агресії проти України ми ухвалили сім резолюцій з вимогами до РФ. Скільки їх було виконано Росією з 2014 року? Жодної! І що ми робимо за п’ять років після цього? Ми змінюємо правила, наші процедури, щоб дозволити Росії повернутися сюди?», – емоційно зауважив народний депутат.

Гончаренко нагадав делегатам ПАРЄ події перед Другою світовою війною, так звану «мюнхенську зраду».

«І те, що ми бачимо сьогодні – це «страсбурзька зрада», – переконаний депутат.

Він також нагадав, до чого призвело підписання пакту Молотова-Рібентропа. «А, що відбувається сьогодні, це пакт «Лаврова-Паск’є (президент ПАРЄ – ред.)-Ягланда (генсек РЄ – ред.)», – заявив Гончаренко.

Раніше за українського делегата виступив лідер політичної групи консерваторів і голова британської делегації Роджер Гейл. Він наголосив, що ухвалення цієї резолюції стане виправданням російського вторгнення до України і Грузії, пробаченням збиття літака рейсу МН17. Відтак, за словами британського політика, російські депутати можуть повернутися до асамблеї лише за умов звільнення українських полонених, дотримання прав людини та повної сплати боргу до бюджету Ради Європи.

Британський парламентарій також додав, що нині ПАРЄ продає свої цінності за «70 срібників» (близько 75 млн євро становить борг РФ перед Радою Європи).

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ