Одна із ознак мистецтва - це його нестримний вплив на розвинений інтелект.
Микола Хвильовий, український прозаїк, поет, публіцист

У СІЗО в окупованому Сімферополі, де утримують активіста Бекірова, епідемія кору

24 червня, 2019 - 15:30
Фото: krymr.org

У Сімферопольському СІЗО, де утримують тяжкохворого українського активіста Едему Бекірова, звинуваченого окупаційною владою Криму у незаконному зберіганні боєприпасів та вибухівки, епідемія кору.

Про це повідомила Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова на сторінці у Facebook, з посиланням на дані адвоката.

Раніше адвокат Бекірова повідомляв, що у активіста проблеми з серцем, підшлунковою залозою і цукровий діабет.

«Усіх хворих з СІЗО поміщають у медсанчастину, де перебуває Едем. Він не хворів на кір. Через відсутність імунітету ймовірність його інфікування дуже висока. Враховуючи критичний стан здоров'я Едема Бекірова, його подальше перебування в СІЗО є вкрай небезпечним», — наголосила Денісова.

За її словами, Бекірова вивозили на короткострокове обстеження, аби не виконували рішення Європейського суду з прав людини, який 12 червня зобов'язав негайно госпіталізувати Бекірова до лікарні нетюремного типу для надання йому кваліфікованих медичної допомоги. Проте, Росія до цього часу ігнорує рішення ЄСПЛ.

«Я звернулася до Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової на виконання рішення ЄСПЛ, невідкладно госпіталізувати Едема Бекірова до лікарні нетюремного типу та поінформувала її про епідемію кору у Сімферопольському СІЗО, яка є загрозливою для життя кримського татарина», — додала Денісова.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ