Справжня велич полягає в тому, щоб панувати над собою.
Жан де Лафонтен, французький поет і письменник

Зоря пояснив, навіщо УПЦ МП має перейменуватися

24 липня, 2019 - 16:52
Фото Укрінформ

Речник ПЦУ архиєпископ Євстратій Зоря роз'яснив суть рішення Шостого апеляційного адмінсуду щодо відмови Мінкульту в апеляції на рішення про призупинення перейменування УПЦ МП.

Про це він написав у Facebook.

"Рішення по суті позову суд досі не виніс - є рішення лише щодо забезпечення за позовом. Відхилену судом апеляцію на це рішення інформаційні структури МП поспішили видати нібито за рішення, яким сама справа з вимогою перейменування - завершена на користь "УПЦ", - написав Зоря.

Таким чином, за його словами, Закон "Про внесення змін до Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" щодо назви релігійних організацій (об'єднань), які входять до структури (є частиною) релігійної організації (об'єднання), керівний центр (управління) якої знаходиться за межами України в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України та/або тимчасово окупувала частину території України" є чинним.

"І за ним (за цим законом - ред.) структура, яка називає себе "УПЦ", має називатися Російська православна церква в Україні", - наголосив речник ПЦУ.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ