Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Російські найманці блокують проїзд місії ОБСЄ через КПВВ на Донбасі

24 липня, 2020 - 16:47
Фото: Reuters

Російські найманці продовжують блокувати проїзд представників місії ОБСЄ через контрольні пункти в'їзду-виїзду (КПВВ) нібито через карантинні обмеження, повідомляє прес-центр штабу Операції об'єднаних сил.

"Так, перетинаючи лінію розмежування зі сторони підконтрольної уряду України території, вони щораз отримують відмову від представників російсько-окупаційних військ у проїзді на тимчасово окуповану територію", - йдеться у повідомленні на сторінці у Facebook.

Згідно зі штабом ООС, російські найманці мотивують відмову у в'їзді проведенням карантинних заходів.

Як повідомлялося, напередодні Тристороння контактна група із врегулювання ситуації на сході України досягла угоди про те, що з 00:01 27 липня 2020 року має дотримуватися режим повного та всеосяжного припинення вогню на лінії розмежування сторін на Донбасі.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ