Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

У центрі Львова влаштували перегони на ліжках

24 липня, 2021 - 22:22
Фото: Павло Паламарчук, "День"

У вихідні дні у Львові розпочався  гастро-фестиваль «Італійське весілля». Площа перед Львівським національним університетом ім І. Франка перетворилася на справжній острівець Італії.

На території фестивалю працює атмосферний італійський ринок, велика зона фуд-корту, де можна посмакувати не тільки італійською піцою та пастою, а й насолодитися розмаїттям італійської кухні. Також для дітей та дорослих проводять різноманітні кулінарні майстер-класи.

Але не самою їжею цікавий цей фестиваль. Доповнюють атмосферу різноманітні заходи в суто італійському стилі. Зокрема сьогодні відбулися перегони на ліжках, як у одному із фільмів з Адріано Челентано. В таких самих змагання можна буде взяти участь чи просто поспостерігати за ними і завтра.

Крім того, родзинкою «Італійського весілля» є власне справжнє італійське весілля, яке відбуде завтра на великій сцені фестивалю. Молодята офіційно одружаться, а всі присутні стануть гостями на їх святі.

Також фестиваль буде наповнений традиційними італійськими танцями і співами, показами італійських фільмів та італійськими іграми.

Павло Паламарчук, "День", Львів

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ