Борітеся – поборете, Вам бог помагає! За вас правда, за вас сила І воля святая!
Тарас Шевченко, український поет, письменник, художник, громадський та політичний діяч

Порошенко: Влада зробила все, аби вплив війни на суспільство був якомога менший

24 серпня, 2018 - 12:11
Фото Reuters

Президент Петро Порошенко заявив, що відкинув пропозиції щодо оголошення воєнного стану в Україні, щоб не обмежувати права і свободи громадян. Про це він розповів, виступаючи на параді військ "Марш нової армії" на Майдані Незалежності, повідомляє "Укрінформ".

"Влада зробила все, аби вплив війни на суспільство був якомога менший. Свого часу  я відкинув пропозиції оголосити воєнний стан, який би суттєво й істотно обмежив політичні права і свободи українських громадян", - сказав Порошенко.

Разом з тим, він наголосив, що гарантом незалежності України нині є військо, яке, за його словами, надійно захищає державу вздовж всієї лінії кордону з "нашою агресивною сусідкою".

"Наша українська армія — це армія миру", - наголосив Порошенко.

Він також додав, що Україна перейшла від часткової мобілізації до контрактної армії, витрачає більше 5 % ВВП, але при цьому здійснює цивільні реформи.

Як повідомлялося, раніше Порошенко подякував українцям за те, що вдалося вистояти у нелегкі часи. Про це глава держави у п'ятницю, 24 серпня, заявив під час участі у святкуванні 27-ї річниці Незалежності України на Хрещатику у Києві. "Подяка кожному українцю за те, що ми з вами вистояли. І не просто вижили в лихоліття, але й наростили міцні м’язи. Стали сильнішими, впевненими в собі, у власних можливостях. На майбутні роки і десятиліття заклали основу для руху вперед з чіткими стратегічними орієнтирами на Європейський Союз і орієнтирами на НАТО", - заявив він.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

Новини партнерів

Loading...