Відродження духу народного в діяльності невеликої верхньої верстви залежить від близькості цієї верстви до маси й любові до неї.
Пантелеймон Куліш, український письменник, фольклорист, етнограф, мовознавець, перекладач, критик

Епіфаній подякував Богу за незалежну Україну під час міжконфесійної молитви у соборі Святої Софії

24 серпня, 2019 - 13:28
Фото: pomisna.info

Сьогодні вранці в День Незалежності України в соборі Святої Софії у Києві Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній взяв участь у міжконфесійній молитві за Україну.

Предстоятеля Православної Церкви України супроводжували архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій та архієпископ Вишгородський Агапіт, повідомляє прес-служба Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ) на офіційному сайті.

Митрополит Епіфаній виголосив молитву за Україну, в якій подякував Богу за незалежну Україну та за всі благодіяння для українського народу й попросив у Господа справедливого миру. Також молитви виголосили очільники Церков та глави релігійних організацій – члени Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій.

У молитві взяли участь п’ятий Президент України Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко та представники інтелігенції.

Після виголошення молитов хор виконав духовний гімн України «Боже Великий, Єдиний» та молитву Господню “Отче наш”, а присутні помолились до Господа Бога за мир і процвітання України, поставивши свічки біля ікон собору.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ