Відродження духу народного в діяльності невеликої верхньої верстви залежить від близькості цієї верстви до маси й любові до неї.
Пантелеймон Куліш, український письменник, фольклорист, етнограф, мовознавець, перекладач, критик

G7 обговорять відносини з РФ та питання України, - Меркель

24 серпня, 2019 - 12:42
Фото: Reuters

Учасники саміту "Групи семи" (G7) у французькому Біарріці обговорять, зокрема, такі теми, як відносини з Росією, а також питання України.

Про це заявила канцлер Німеччини Ангела Меркель в своєму щотижневому подкасті, передає УНН.

"Такий саміт дає можливість... поговорити про те, які завдання зовнішньої політики нам потрібно вирішити. Зрозуміло, буде йтися про Україну, і ми поговоримо про Росію, про ситуацію в Сирії та Лівії, де дуже хитка ситуація, і ще більше поглибимо партнерство з Африкою", - зазначила Меркель.

Також вона додала, що на саміті G7 йтиметься про тему захисту клімату, пожежі в Амазонії.

Додамо, саміт лідерів держав та очільників урядів G7 пройде в Біарріці з 24 по 26 серпня 2019 року. Він знаменує найважливіший момент головування Франції в "Групі семи", яке поставило в центр уваги боротьбу з нерівністю.

Саміт в Біарріці пройде в оновленому форматі, за участю країн-партнерів, включаючи африканські, і основних суб'єктів громадянського суспільства, щоб виробити загальні заходи, конкретні заходи для боротьби з усіма формами нерівності.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ