Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Київська опера презентувала нове музичне відео

24 вересня, 2020 - 12:27
Фото: Київська опера

Київська опера (Київський академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва) в рамках проєкту «Якщо ти не йдеш у театр — театр приходить до тебе» презентувала нове музичне відео на своїх сторінках у соцмережах.

Ідея проєкту народилася в час карантинного локдауну та покликана привернути увагу до проблем культурної сфери. Попри часткове зняття обмежень, театральні зали досі заповнені лише наполовину. Тож, оперні герої освоюють міський простір, стаючи ближчими до глядачів. Раніше герої опери Гаетано Доніцетті «Viva la mamma» вже з’являлися на столичному Житньому ринку.

У новому ролику Фігаро, персонаж опери Вольфганга Амадея Моцарта «Весілля Фігаро», опиняється в одному з вагонів Київського метро. Герой порушує звичну поїздку пасажирів підземки, зваблює їх своїм співом, і вони також стають учасниками оперного дійства. Хто зрештою залишився звабленим — дізнайтеся з відео.

Проєкт Київської опери наголошує, що високе оперне мистецтво може бути сучасним та цікавим кожному. Саме тому оперні номери виконуються в українському перекладі, а жанр еротичного трилера сприяє ще кращому розумінню героїв сучасним глядачем.

Нещодавно Київська опера відкрила 39-й театральний сезон святковим Гала-концертом за участю солістів театру, оркестру, хору та зірок світової оперної сцени. А вже 10 жовтня відбудеться прем’єра україномовної версії еротичного трилера «Весілля Фігаро».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ