Пристрасть до перемоги палає в кожному з нас. Воля до перемоги — питання тренування. Спосіб перемоги — питання честі.
Маргарет Тетчер, прем'єр-міністр Великої Британії (від Консервативної партії) у 1979–1990 роках

Боррель на зустрічі з Лавровим назвав принципові розбіжності Євросоюзу з РФ

24 вересня, 2021 - 10:20
Фото Reuters

Високий представник ЄС Жозеп Боррель під час зустрічі з міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим у Нью-Йорку визнав існування принципових розбіжностей у позиціях ЄС і Росії, зокрема стосовно територіальної цілісності та суверенітету України.

Про це повідомляється на сайті Європейської служби зовнішніх дій, передає Укрінформ.

«Високий представник Боррель порушив питання щодо викликів у відносинах між ЄС і США з метою встановлення більш стабільних і передбачуваних відносин. Розбіжності зберігаються, зокрема, щодо порушення Росією суверенітету та територіальної цілісності України, у сфері демократії та прав людини, а також стосовно загроз дезінформації, кібернетичної та інших гібридних загроз», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що співрозмовники обговорили міжнародні питання, за якими ЄС і Росія можуть продовжувати співпрацювати, з огляду на необхідність пошуку відповідей на глобальні виклики, такі як ситуація в Афганістані, Лівії, Малі, у мирному процесі на Близькому Сході або у контексті Спільного всеосяжного плану дій (JCPOA – міжнародна угода щодо ядерної програми Ірану -ред.).

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ