Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

Однією дозою вакцини від COVID-19 щеплено 80% медиків і 62% освітян, - МОЗ

24 вересня, 2021 - 14:58
Фото Reuters

Станом на 23 вересня принаймні однією дозою від COVID-19 вакциновано 80% медиків і 62% освітян.

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін під час прес-брифінгу в Києві в п'ятницю, передає Інтерфакс-Україна.

"Станом на четвер 80% медиків вакциновані першою дозою, 63% - двома дозами. Освітян - 62% першою дозою, 42% - двома дозами", - сказав він.

Кузін додав, що за минулий тиждень Україна наростила темпи вакцинації.

"Темпи вакцинації в країні за останні кілька тижнів трохи просіли. Поточний рівень вакцинації в середньому становить 107 тис. щеплень за добу. Однак нині темпи нарощуються: за останній тиждень +22% до вакцинації першою дозою. Відновлення темпів зростання вакцинації очікується у вересні-жовтні", - додав заступник міністра.

Кузін також зазначив, що наступного тижня планується затвердити перелік професій, для яких вакцинація буде обов'язковою.

"Наразі МОЗ за дорученням уряду розробляє перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягатимуть обов'язковим профілактичним щепленням від COVID-19. Туди включать працівників закладів освіти, центральних органів виконавчої влади та їхніх структурних підрозділів, а також працівників місцевих держадміністрацій. Сподіваюся, що наступного тижня ми вже зможемо оприлюднити проект документа", - сказав заступник міністра.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ