Україна приречена бути однією з найкрупніших і найбагатших держав
Борис Олійник, український поет, академік, громадський діяч

Палата представників Конгресу США схвалила проєкт оборонного бюджету-2022 з допомогою для України

24 вересня, 2021 - 11:57
Фото Reuters

Палата представників Конгресу США схвалила проєкт оборонного бюджету на 2022 фінансовий рік.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на The Hill.

Як зазначається, проєкт оборонного бюджету у сумі $778 млрд підтримали 316 голосами, проти було 113.

Цього тижня Комітет з правил Палати представників США схвалив низку поправок до проєкту. Серед пропозицій конгресменів - санкції проти "Північного потоку-2", використання титану з України замість ресурсів з Китаю та Росії, від яких зараз залежні Сполучені Штати, та нові санкції проти РФ та російських олігархів, високопосадовців та медійних осіб.

Крім цього, законопроєкт передбачає надання 300 мільйонів доларів безпекової допомоги Україні, а також пропонує збільшити присутність американських військ на східному фланзі НАТО - у Польщі, Румунії та Балтійських країнах.

Палата представників також включила до проєкту оборонного бюджету поправки, що передбачають обмеження на операції з новим державним боргом Росії як на первинному, так і на вторинному ринку. Заборона американцям купувати та продавати деякі російські облігації, за задумом конгресменів, стане відповіддю на спроби Росії втрутитись в американські вибори.

Для остаточного затвердження документа потрібно, щоб проєкт з таким самим змістом ухвалили в Сенаті. Закон набирає чинності після підписання президентом США

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ