Коли ти не станеш об'єднано в обороні своєї Вітчизни, то плакатимеш у московській неволі, як колись Ізраїль на ріках Вавилонських.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, творець і перший митрополит Київський і всієї України УАПЦ

Стерненко: Я годину пояснював у суді, чому мав таку нахабність захищати своє життя

24 жовтня, 2020 - 17:17
Фото Руслана Канюки, "День"

Один з провідників проукраїнського середовища Одеси, блогер Сергій Стерненко у суботу, 24 жовтня 2020 року, оприлюднив відео свого допиту в суді по справі щодо необхідної оборони, який відбувся учора, 23 жовтня.

Запис тривалістю в одну годину з'явився на YouTube, розповідає Еспресо.TV.

Як зазначає Стерненко, він розповів усі деталі про напад та відповів на питання прокурорів, адвокатів дружин нападника та самих дружин Івана Кузнецова.

За його словами, цей процес є "знущанням".

"Я змушений наново переживати ту жахливу ніч. Змушений пояснювати, чому я не помер та чому мав таку нахабність захищати своє життя. При тому ніхто не судить мого нападника та організаторів і замовника нападу", - наголошує він у себе в телеграмі.

Під час третього замаху на себе, в якому він звинувачує одеського міського голову Геннадія Труханова, Стерненко - як він наполягає, в межах необхідної оборони і самозахисту - завдав смертельного поранення одному з двох нападників на ім'я Івана Кузнецов.

Дві дружини загиблого вимагають 4,5 млн грн компенсації.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ