Минуле не зникає. Героїчно пролита кров не зникає. Вона трансформується в нову форму духовної енергії, породжує людину, яка має його виспівати. Минуле воскресає і розцвітає в генієві.
Євген Сверстюк, український письменник, доктор філософії, президент Українського пен-клубу

Шмигаль розповів про військову допомогу від США

24 жовтня, 2021 - 15:25
Фото: ОПУ

Надання Сполученими Штатами Америки військової допомоги Україні є свідченням міцної та послідовної підтримки нашої держави у протидії російській агресії.

Як передає Укрінформ, про це заявив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль, коментуючи підсумки тижня.

"Україна отримала військову допомогу від США. Упродовж цього тижня до нашої країни надійшло дві партії додаткової міжнародної безпекової допомоги від Уряду Сполучених Штатів для потреб Збройних Сил України.

Зокрема, прибули боєприпаси, протитанкове та високоточне озброєння, медичне майно тощо. Загалом цього місяця надійшло три таких партії військової допомоги, а їхня вартість склала майже 60 млн доларів. Вдячні нашими американським партнерам. Це — разом із візитом очільника Пентагону Ллойда Остіна до України — є свідченням міцної та послідовної підтримки з боку США в протидії російській агресії", - відзначив глава українського уряду.

Як відомо, 22 жовтня до України прибула третя партія військової допомоги від уряду Сполучених Штатів Америки на 60 млн доларів для потреб Збройних Сил України, що включає боєприпаси, протитанкове та високоточне озброєння, медичне майно тощо.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ