Тільки наука змінить світ. Наука в широкому розумінні: і як розщеплюється атом, і як виховувати дітей… І дорослих теж.
Микола Амосов, український лікар, учений в галузі медицини, біокібернетики

Уряд Іспанії поверне усі штрафи за порушення карантину під час першого локдауну

24 жовтня, 2021 - 22:42
Фото Reuters

Уряд Іспанії поверне кошти усім громадянам, які сплатили штрафи за порушення карантину під час першого локдауну, що тривав з березня по червень 2020 року.

Як передає "Укрінформ", про це повідомляє AP.

Цей крок став результатом ухвали вищого суду Іспанії на початку цього року, який оголосив неконституційним перший в країні надзвичайний стан, що відправив усіх, окрім працівників критичних підприємств, до своїх осель та паралізував більшу частину економіки країни з 14 березня до 21 червня.

У міністерстві територіальних справ Іспанії повідомили, що тоді виписали приблизно 1,1 млн євро штрафів, проте не всі громадяни сплатили їх. Уряд створив робочі групи, які розглядатимуть заяви на повернення коштів. Громадяни повинні звертатися до представництва уряду у своєму регіоні з проханням відшкодувати гроші.

В Іспанії з початку пандемії зафіксували вже майже 5 мільйонів випадків зараження коронавірусом. Щонайменше 87 000 зареєстрованих в країні смертей були пов’язані з пандемією COVID-19.

Як повідомлялося, у світі станом на ранок 24 жовтня зафіксували 244 133 259 випадків зараження коронавірусом. Зокрема, виявлено 4 959 628 смертей, одужали 221 197 315 осіб.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ