Як в нації вождя нема, тоді вожді її — поети.
Євген Маланюк, український письменник, поет, культуролог-енциклопедист, публіцист, літературний критик

Розпочався тиждень Дитячого Євробачення-2020

24 листопада, 2020 - 11:00
Фото: corp.suspilne.media

У понеділок, 23 листопада, розпочався тиждень Дитячого Євробачення-2020, а також відбулась офіційна церемонія відкриття конкурсу.

Про це повідомляє Суспільне.   

 З цієї нагоди організатори ближче знайомлять глядачів із цьогорічними учасниками. Сьогодні про деталі власного виступу розкажуть представник України Олександр Балабанов, представники Нідерландів — гурт UNITY та Іспанії — Soleá.

Представник України Олександр Балабанов разом з українською делегацією побував у Варшаві, де записав свій виступ із піснею «Відкривай» на сцені Дитячого Євробачення-2020. Олександр вийшов на сцену у пісочно-бежевому костюмі, в руках із кулею, що світиться. А його команда вбралася у мерч із фразами пісні та маски з написом «Open up».

Про свій номер Олександр Балабанов говорить так: «Як таких, танців на сцені у мене немає. Натомість я використовую емоційні рухи, які спадають мені на думку, щойно починаю співати. Тож я просто намагаюся трохи "качати", щоб тримати ритм, ось і все».

Вже за 7 днів глядачі телеканалу UA: ПЕРШИЙ зможуть побачити виступ Олександра Балабанова та інших учасників Дитячого Євробачення-2020 і проголосувати за улюблених виконавців.

Зазначимо, Україна може голосувати за свого представника. Голосування розпочнеться 27 листопада і триватиме до 29 листопада.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ