Мої дорогі! Поставте собі питання: що про вас одного дня скаже історія?
Йосип Сліпий, український дисидент, єпископ Української греко-католицької церкви, кардинал Римо-католицької церкви

Київ із Софією Київською увійшов до п’ятірки найпопулярніших об’єктів ЮНЕСКО

24 листопада, 2021 - 18:22
Фото Руслана Канюки, "День"

Київ зі своєю перлиною Софією Київською опинився у топ-5 рейтингу найінстаграмніших місць з об'єктами Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, обійшовши такі популярні історичні міста, як Флоренція, Прага та Будапешт. Відповідний рейтинг склала Британська компанія Design Bundles.

Про це повідомляє національний заповідник “Софія Київська”.

Експерти Design Bundles проаналізували 145 найпопулярніших міст і визначних пам'яток та підрахували, скільки разів вони були позначені у соціальній мережі Instagram. Так вони визначили 10 найбільш інстаграмних об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО у світі.

Київ у цьому рейтингу посів 4 місце: в Instagram столицю України позначали майже 22 млн разів.

«Добре збережений інтер'єр та колекція мозаїк і фресок, датованих 11 століттям, варті подорожі», - пишуть на туристичній платформі.

На першому місці опинився центр Риму з його Колізеєм, фонтаном Треві та Пантеоном.

На другому - Ріо-де-Жанейро: саме там розташований символ християнства та візитна картка Бразилії - монумент Христа-Спасителя.

Третє місце в рейтингу посіла Венеція та її лагуна.

Також в Instagram-десятку увійшли: історичний центр Флоренції; історичний центр Праги; Будапешт; місто Бразиліа; історичний центр Санкт-Петербурга; і Кіто, столиця Еквадора.

Додамо також, що Золоті ворота, які входять до складу пам'яток Національного заповідника «Софія Київська» потрапили до двадцятки кращих локацій світу, зайнявши 16-е місце в рейтингу "49 найкрутіших районів світу".

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ