Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

У жодному регіоні не перевищено показник завантаженості ліжок з киснем, - МОЗ

24 листопада, 2021 - 11:25
Фото Миколи Тимченка, "День"

Станом на 24 листопада в червоній зоні епіднебезпеки знаходяться столиця та 18 областей.

Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров'я (МОЗ).

Станом на 23 листопада в жодному регіоні не перевищено показник завантаженості ліжок з киснем, відведених для лікування хворих на COVID-19.

Так, по країні цей показник становить 53,6% при визначеному граничному рівні у 65%. У столиці показник завантаженості ліжок із киснем становить 61%.

До червоної зони епідемічної небезпеки віднесено Київ, Вінницьку, Волинську, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирську, Запорізьку, Івано-Франківську, Київську, Луганську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Рівненську, Сумську, Херсонську, Хмельницьку, Чернігівську та Черкаську області.

На жовтому рівні епіднебезпеки Кіровоградська, Тернопільська області. На помаранчевому рівні - Закарпатська, Полтавська, Харківська та Чернівецька області.

Рівень захворюваності на COVID-19, при визначеному показнику 75 на 100 тис. населення, по країні становить 621 на 100 тис. населення.

У Києві рівень захворюваності - 630 на 100 тис. населення.

Найвищий рівень захворюваності на COVID-19 у Миколаївській - 1 013, Полтавській областях - 946.

Станом на 23 листопада рівень госпіталізацій по країні становить 62,5, при визначеному показнику 60 на 100 тис. населення.

У Києві рівень госпіталізацій становить 60,1 на 100 тис. населення. Окрім столиці, рівень госпіталізацій також перевищено у 13 регіонах.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ