Душа людська міряється повною мірою, та такою, про яку навіть і не підозрював світ. Книги і фільми про нашу правду, про наш народ мусять тріщати од жаху, страждань, гніву і нечуваної сили людського духу.
Олександр Довженко, український письменник та кінорежисер

Пашинян пояснив заяву про загрозу військового перевороту у Вірменії

25 лютого, 2021 - 14:33
Фото: Reuters

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що загроза перевороту в Вірменії є керованою, а Збройні сили підпорядковуються народу і прем'єру.

Про це він сказав, вийшовши до учасників стихійно скликаної ним же акції, передає Укрінформ з посиланням на Новости-Армения.

«Загроза перевороту за великим рахунком є керованою, це була емоційна реакція, і ми не повинні суворо ставитися до наших братів. Просто командування втягнули в процес, проте навіть ті, щодо яких я прийняв рішення звільнити з посад, вони всі не тільки наші брати, але брати і солдати нашої Батьківщини, тож, будьте спокійні», - сказав Пашинян.

Відповідаючи на запитання про загрозу сутичок, він зазначив, що загроза завжди є, оскільки ситуація напружена.

«Але ми повинні домовитися, що такого у Вірменії не буде. Найголовніше, що ми всі спокійні, у нас всередині країни немає ворогів. Але є питання, які обов'язково необхідно обговорити, і це основна причина нашого сьогоднішнього мітингу», - сказав Пашинян.

За його словами, у Вірменії має бути братерська атмосфера, що не означає, що не буде політичного діалогу. Пашинян закликав громадян не допускати інцидентів і сутичок і пообіцяв прояснити всі питання під час свого виступу.

Раніше в четвер, 25 лютого, генеральний штаб ЗС Вірменії вимагав відставки уряду і прем'єр-міністра Пашиняна.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ