Три страшні вороги українського відродження – Москва, український провінціалізм і комплекс Кочубеївщини.
Юрій Шевельов, український мовознавець, історик літератури

У Львові розпочали вакцинування проти Covid-19

25 лютого, 2021 - 16:25
Фото прес-служби ЛМР

Перші протикоронавірусні уколи сьогодні, 25 лютого, отримали працівники обласної інфекційної лікарні – керівник медустанови Сергій Федоренко та завідувач 4-го відділення Таміла Алексанян. Загалом, згідно з повідомленням пресової служби Львівської міської ради, заплановано прищепити 50 медиків цієї лікарні.


Тамара Алексанян  розповіла, що не хворіла на Covid-19 і що другу дозу вакцини отримає через 28 днів. Щодо процедури, яку відбула однією з перших на Львівщині, говорить так: «Щеплення було безболісним. Почуваю себе добре». Додає, що давно працює в інфекційній лікарні, бачила багато пацієнтів з інфекційними хворобами, знає їх перебіг та наслідки. Тому жодних сумнівів щодо вакцинування проти ковіду не мала. Також лікар-інфекціоніст зазначила, що лише вакцинуванням можна припинити поширення коронавірусу.
Щеплення виконали працівники мобільної бригади 2-ї міської поліклініки, яка нещодавно пройшла відповідне навчання у Києві щодо роботи з цією вакциною.

У Львівській міській раді нагадують, що перша партія вакцини проти коронавірусу на Львівщину, зокрема й у Львів, надійшла в ніч з 24 на 25 лютого.  Це 42 200 доз Oxford/AstraZeneca (Covishield), якою планують вакцинувати 21 100 осіб (по дві дози на людину).

Загалом у Львову створено 10 мобільних бригад з імунізації, які вакцинуватимуть медичних працівників, що надають стаціонарну допомогу хворим на коронавірус. Також облаштовано 10 стаціонарних пунктів імунізації на базі закладів первинної медичної допомоги.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів

Фото прес-служби ЛМР

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ