Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Google Україна співпрацюватиме з МОН в організації інклюзивного навчання

25 березня, 2019 - 22:07
Фото: president.gov.ua

25 березня дружина Президента України, голова Фонду Порошенка пані Марина Порошенко разом із Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич та директором Google Україна Дмитром Шоломко підпиcали Меморандум про співпрацю в організації навчання осіб з особливими освітніми потребами.

Сторони домовилися про проведення навчання вчителів України по використанню цифрових освітніх інструментів в рамках програми Нова українська школа. Також серед спільних завдань – організація і проведення семінарів, тренінгів і тематичних досліджень для впровадження стандартів інклюзивності в освітній сфері.

За словами Марини Порошенко, «сучасні цифрові технології відкривають широкі перспективи для покращення якості й доступності освіти для осіб з особливими освітніми потребами, сприяючи рівному доступу до інформації та навчальних послуг, повноцінній інтеграції в соціум. І це відповідає положенням основного міжнародного документа у сфері запровадження інклюзивної освіти – Саламанської декларації».

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич наголосила, що «наріжний камінь Нової української школи – створення відкритого інклюзивного середовища, в якому кожна дитина матиме повний спектр можливостей для розкриття власного таланту. Наразі у закладах освіти в інклюзивних класах і групах уже навчається майже 15 тисяч дітей з особливими освітніми потребами. Наше завдання – створити для них відповідні умови, а повноцінно це можна забезпечити лише за ефективного використання цифрових технологій».   

Директор Google Україна Дмитро Шоломко зазначив, що «однією з головних цінностей Google є рівність можливостей для кожного. Особлива увага приділяється питанням інклюзії та доступності, що має своє відображення і в наших цифрових інструментах. Тому ми раді ділитися експертизою із впровадження цифрових інклюзивних стандартів в освіті і сподіваємось, що можливість співпраці з Міністерством освіти і науки України та Фондом Порошенка дозволить досягти дійсно значимих та масштабних результатів».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ