Це ж велика дурість — хотіти говорити, а не хотіти бути зрозумілим.
Феофан (Єлеазар) Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ

На Житомирщині готують чергову ротацію "блакитних шоломів" до ДР Конго

25 березня, 2019 - 22:48
Фото: mil.gov.ua

На Житомирщині триває активна фаза бойового злагодження військовослужбовців чергової ротації національного контингенту до ДР Конго.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України на офіційному сайті.

У ньому беруть участь понад півтисячі військовослужбовців-кандидатів до чергової ротація 18-го окремого вертолітного загону.

Наразі особовий склад пройшов психологічне тестування, склав заліки із загальновійськових дисциплін, мовної, правової та фізичної підготовки.

Майбутні «блакитні шоломи» виконали контрольні стрільби із штатного озброєння. Усі – продемонстрували відмінну підготовку: чималу роль відіграв бойовий досвід, здобутий на Сході нашої країни.

Найбільш насиченою стала програма підготовки льотного складу чергової ротації. Протягом двох льотних змін екіпажі вертольотів Мі-24 та Мі-8 покращували свої навички з техніки пілотування та повітряної навігації. Додатково, екіпажі Мі-24 працювали над вдосконаленням льотної підготовки вночі з окулярами нічного бачення, у той час як їхні колеги на вертольотах Мі-8 виконували тренувальні завдання з пошуку та евакуації людей, що терплять лихо у світлу й темну пору доби.

Не залишився осторонь й інженерно-авіаційний склад загону. Під час льотних змін він виконував завдання з обслуговування та підготовки авіаційної техніки до польотів.

Вже наступного тижня готовність кандидатів до виконання завдань у складі чергової ротації 18-го окремого вертолітного загону перевірить комплексна комісія Генерального штабу ЗС України та Головна інспекція Міністерства оборони України

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ