У Слов'янську не вщухають військові дії. За інформацією Владислава Селезньова, речника АТО за минулу ніч бойовики тричі обстрілювали блокпости, які перебувають під контролем сил Антитерористичної операції.
"Намагаючись прорвати кільце оточення в районі міста Слов'янськ, бойовики вели вогонь з автоматичної зброї і гранатометів. У відповідь вогнем спроби прориву бойовиків були відбиті", - написав він у своєму фейсбуці.
Однак, за його словами, терористи не відступають, а навпаки продовжують зміцнювати позиції.
Разом із тим він зазначає, що бойовики запропонували мешканцям покинути Слов'янськ, щоб таким чином маскуватися під мирних жителів.
"За оперативною інформацією, уникаючи відповідальності за свої діяння, з метою прихованої евакуації з міста бойовики запропонували місцевим жителям залишити Слов'янськ. Таким чином лідери незаконних збройних формувань намагаються сховатися від правосуддя, прагнучи піти з міста під виглядом мирних громадян", - додав він.
Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!



