Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Україні слід зосередитися на імплементації існуючої Угоди про асоціацію з ЄС, - Мінгареллі

25 травня, 2017 - 13:41
Фото УНІАН

Глава Представництва ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі, вважає, що Україні слід зосередитися на імплементації існуючої Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

"З моєї точки зору, наше спільне пріоритетне завдання для України і ЄС - це введення Угоди про асоціацію та поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі. Це інтерес України - не просити про нову угоду, а ввести в дію існуючу", - сказав Мінгареллі в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

Дипломат також висловив сподівання на якнайшвидше завершення ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС Сенатом Нідерландів, а також зазначив, що найважливіші пункти цієї угоди вже виконуються.

"Я вірю, що Угода буде ратифікована в наступні кілька тижнів...ви повинні знати про те, що, незважаючи на те, що Угода не була ратифікована ще одним членом ЄС, її найважливіші положення вже працюють. Ми не просто сидимо і чекаємо, коли Нідерланди ратифікують цю угоду - ми виконуємо цю угоду, як кажуть, де-факто", - уточнив він.

Посол також висловив думку, що українська держава має зосередитися на імплементації пунктів угоди про зону вільної торгівлі.

"Якщо Україна імплементує ЗВТ з ЄС, то вона ліквідує всі перешкоди для торгівлі та інвестицій між Україною та ЄС, що означає, що українська економіка стане частиною спільного європейського ринку. Це максимум, який ви можете отримати на сьогоднішній день", - сказав Мінгареллі.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ