Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Трибунал ООН з морського права сьогодні оголосить рішення у справі України проти РФ

25 травня, 2019 - 09:15
Фото: itlos.org

Трибунал ООН з морського права оголосить своє рішення в справі України проти Росії у суботу,  25 травня, опівдні на відкритому для публіки засіданні.

Про це йдеться в прес-релізі трибуналу, оприлюдненому на офіційному сайті.

"Міжнародний трибунал з морського права оголосить свою постанову, тимчасові заходи, у справі, що стосується затримання трьох українських судів (Україна проти Російської Федерації), в суботу, 25 травня 2019 року, о 12 годині дня", - йдеться в повідомленні.

Рішення оголосить президент Трибуналу суддя Пак Чжин Хьон на відкритому засіданні, на якому можуть бути присутніми всі бажаючі (за попередньою реєстрацією).

Як повідомляв Укрінформ, українська сторона представила Трибуналу свою позицію у справі на відкритому засіданні 10 травня 2019 року. Російська сторона поінформувала суд усною заявою посольства РФ в Берліні про відмову взяти участь в слуханнях.

Нагадаємо, представник України, заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль просила Суд зобов'язати тимчасові заходи, вимагаючи від Російської Федерації негайного звільнення українських військово-морських суден "Бердянськ", "Нікополь" і "Яни-Капу" і повернення їх Україні; зупинення провадження у кримінальній справі стосовно 24 затриманих українських військовослужбовців і непорушення нових справ; звільнення 24 затриманих українських військовослужбовців і повернення їх в Україну.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ