Щоб любити — треба знати, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжну, величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити.
Василь Сухомлинський, український педагог, публіцист, письменник, поет

Його сили закінчуються, – адвокат про стан здоров’я Бекірова

25 травня, 2019 - 16:30
Фото: krymr.org

Кримськотатарському активісту Едему Бекірову, якого обвинувачують в незаконному зберіганні боєприпасів і вибухівки та утримують за ґратами, стає дедалі гірше.

Про це розповів адвокат бранця Іслям Веліляєв на засіданні громадського об’єднання “Кримська солідарність” 25 травня. 

“Йому дуже погано. Я бачив його вчора: лице набрякле, постійна задишка, бронхи забиті, каже, що зовсім не відчуває пальців ноги, – розповів правозахисник. – Його підсадили на інсулін і вливають величезну кількість, посилаючись на протокол лікування. Хоча до затримання він підтримував цукор в крові за допомогою таблеток. З кожним місяцем дозу тільки збільшують, підшлункова залоза вже не витримує. І це крім величезних проблем із серцем“. 

Ще 14 травня Едему Бекірову мали зробити спірографію в лікарні Семашка. Процедура дозволить оцінити ефективність лікування. Однак лікарі затягують, оскільки, на думку адвоката, не хочуть підтверджувати неспроможність методу лікування.

“Його сили закінчуються. Він сказав мені: “Іслям, зроби що-небудь мені треба вийти, інакше я просто помру”, – наголосив Іслям Веліляєв.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ