Найніжніші рослини прокладають собі шлях через найжорсткішу землю, через тріщини скель. Так і доброта. Який клин, який молот, який таран може зрівнятися з силою доброї, щирого людини! Ніщо не може протистояти йому.
Генрі Девід Торо, американський письменник, мислитель, натураліст, громадський діяч

У Львові розпочинають тестування на визначення антитіл до COVID-19

25 травня, 2020 - 16:15
Фото: Reuters

У Львові розпочинають ІФА-тестування (імуноферментний аналіз) на визначення антитіл до COVID-19. Це дасть змогу виявити наявність чи відсутність резистентності до вірусу в організмі.

Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, передає Львівська міська рада.

"ПЛР-тести треба проводити, якщо людина має симптоми. Ми вирішили йти тією дорогою, якою йдуть успішні країни світу, — робити тести на антитіла. Почали цю роботу в лікарні швидкої медичної допомоги, тестуємо лікарів. Відзавтра тестуватимемо лікарів у першій міській лікарні", — зазначив Садовий.

За його словами, проведення імуноферментного аналізу дасть змогу не лише зрозуміти, чи людина вже перехворіла на коронавірус, а й визначити, кому варто ще суворіше дотримуватись карантину.

"По-перше, ми зрозуміємо, чи людина вже перехворіла, чи ні, адже багато людей переносять коронавірус, навіть не знаючи цього. По-друге, ми зрозуміємо, яка резистентність, чи є антитіла, скільки їх. І по-третє, чітко вирахуємо тих людей, які мають бути на суворому карантині. Це треба робити по всій Україні", — наголосив мер.

Андрій Садовий також додав, що результат ІФА-тестування лабораторії отримуватимуть упродовж доби. Для медиків та працівників, що забезпечують життєдіяльність міста, тобто поліції, комунальників, військових тощо, аналіз буде безкоштовним.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ