Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Окупанти захопили 95% території Луганщини - Гайдай

25 травня, 2022 - 22:38
Фото Reuters

Наразі ворогом захоплені 95% території Луганської області. Про це повідомив у Телеграмі голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, передає Укрінформ.

“Окуповано 95% території Луганської області. Ситуація на Донбасі надзвичайно погана. Луганщина продовжує стримувати орду, яка знищує наші населені пункти. Обстріли не зупиняються взагалі”, - написав очільник ОВА.

Він також додав, що траса «Лисичанськ-Бахмут» обстрілюється, вчора ворожа ДРГ вийшла на дорогу, була перестрілка, росіянам вдалося навіть поставити свої блокпости, але сьогодні дорога не перекрита, гумвантажі завезено.

За інформацією Гайдая, Сєвєродонецьк не оточений, у місті та селах громади залишається до 15 тисяч жителів, загалом на підконтрольній Україні Луганщині - понад 40 тисяч людей, з них 99% виїжджати не хочуть.

На Луганщині внаслідок ворожих обстрілів немає газу, через це в Лисичанську не зможе працювати пекарня. Але місцева влада подбала про те, щоб хліб був.

Раніше керівник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай уже спростував фейки, що російські військові нібито відрізали Луганщину від України, а трасу Лисичанськ–Бахмут перекрили.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ