Безлад не створює порядку. Якщо око зодчого — хаос, будівля буде Вавилонською вежею.
Віктор Гюго, французький письменник

26 липня відбудеться закриття ХІІІ Міжнародної літньої школи україністики "Крок до України" в режимі онлайн

25 липня, 2020 - 10:47
Фото Андрія Куб'яка

ХІІІ Міжнародна літня школа україністики «Крок до України» в режимі онлайн уже на фінішній прямій. 26 липня відбудеться закриття школи та вручення сертифікатів її слухачам. Своїми результатами та враженнями від навчання поділяться студенти з Аргентини, Бразилії, Іспанії, Німеччини, Польщі, Росії та Румунії.

Що отримали слухачі школи за два тижні мовного інтенсиву? Навчання за оригінальними авторськими методиками, апробованими за кордоном; максимум інформації за мінімум часу; індивідуальний підхід до кожного; супровід 24 години на добу; щоденні розмовні практики з носіями мови; досвід публічних виступів українською; середовище, в якому навіть після закінчення школи можна практикувати мову; зустрічі з відомими сучасниками.

Студенти літньої школи вивчали не лише мову. Школа – це була можливість для слухачів пізнати модерну та традиційну Україну через інтегроване у навчальний процес знайомство з історією, культурою, традиціями давньої, а також реаліями сучасної України, та зустрічі з відомими особистостями, перегляд українських новинок у сфері мистецтва, майстер-класи з майстрами з різних ремесел у їхніх студіях.

Так, цьогоріч слухачі школи «Крок до України» спілкувалися з Лесею Воронюк, письменницею, журналісткою, сценаристкою та режисеркою, засновницею Дня вишиванки, авторкою документальних фільмів «Спадок нації», «Соловей співає» і «Ткацький шлях»; Анастасією Василик, дизайнеркою, засновницею бренду «Чичері», лауреаткою Міжнародного конкурсу молодих європейських дизайнерів у рамках Днів моди в Мілані, учасницею фешн-показів в Україні, Польщі, Чорногорії та Барселоні; Назаром Савком, співаком, музикантом, композитором, фіналістом шоу «Голос Країни», співавтором популярного дитячого каналу на YouTube «З любов’ю до дітей»; Миколою Ступінським, львівським художником, який працює у техніці графіки та живопису, є автором шести персональних виставок та численних мистецьких проєктів в Україні, Італії та Китаї.

Студенти школи готують сюрприз на закриття. Який – наразі невідомо.

Долучитися можно за посиланням.

Meeting ID: 843 0319 4918
Password: MIOK

За детальнішою інформацією звертайтеся за тел.: 0687033502 (Оля Руснак) та на е-mail: steptoukraine@gmail.com

Довідка. Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» (МІОК) – Інституція, заснована у 1992 році. МІОК покликаний для розбудови і зміцнення співпраці між Україною та її діаспорою у сфері освіти, культури та поширення знань про світове українство у різних середовищах нашої країни. Партнерами МІОКу є Світовий Конґрес Українців (СКУ), Світова Федерація Українських Жіночих Організацій (СФУЖО), а також численні українські громади за кордоном.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ