Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

Пентагон опублікував докази посилення військової присутності РФ у Лівії

25 липня, 2020 - 09:28
Фот: defense.gov

Росія продовжує приховано перекидати військову техніку й обладнання в Лівію у вигляді підрозділів ПВК "Вагнер" з метою проведення там військових операцій та дестабілізації обстановки в регіоні.

Про це, як повідомила пресслужба Пентагону, заявило в п'ятницю американське командування в Африці (АФРИКОМ).

"Росія продовжує відігравати деструктивну роль у Лівії шляхом постачання озброєння для угруповання "Вагнер", - заявив командувач операцій АФРИКОМу генерал морської піхоти Бредфорд Герінг.

У цьому контексті наведені знімки аерофотозйомки, надані американським командуванням в Африці, на яких зображені літаки Су-24, Іл-76, системи ППО "Панцир", важкі бронеавтомобілі "Тигр", іншу бронетехніку та особовий склад, що належать російському угрупованню "Вагнер".

Як підкреслив генерал Герінг, "ці зображення відображають масштабну участь Росії" у ситуації в Лівії. Він наголосив, "тип і обсяги наявної техніки демонструють тверді наміри РФ проводити наступальні бойові дії, а не надавати гуманітарну допомогу, та вказують, що Міноборони Росії підтримує ці операції".

Як підкреслили в оборонному відомстві США, це доводить, що Російська Федерація продовжує порушувати Резолюцію Ради Безпеки ООН 1970 шляхом активного постачання військової техніки та бойовиків на передові лінії конфлікту в Лівії.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ