Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

Українські військові знищили 76 одиниць військової техніки окупантів з початку 2019 року

25 липня, 2020 - 16:45
Фото: Facebook / Оперативне командування "Схід" Збройних Сил України

Лише з початку 2019 року українські воїни вже отримали близько 2 мільйонів за 76 одиниць знищеної військової техніки російських окупантів.

За період 2019-20 років збройні формування російської федерації зазнали численних втрат у БПЛА, армійських вантажівках, гарматах, мінометах тощо, повідомляє Оперативне командування "Схід" Збройних Сил України на сторінці у Facebook

З початку 2019-го, станом на липень поточного року, загальна сума виплаченої винагороди за знищення техніки склала майже 1,9 мільйони гривень.

Крім того, за успішне виконання бойових завдань протягом 2019-20 років військовослужбовцям виплачено винагороду у сумі 6,3 мільйони гривень (з них 2,5 млн у 2020 році). За участь у бойових діях за цей же період - 34,1 мільйони гривень (з них 12,9 млн у 2020 році).

Винагорода за знищену (захоплену) техніку розподіляється між військовослужбовцями, які брали безпосередню участь у знищенні (захопленні) техніки, залежно від особистого внеску.

Винагорода за успішне виконання бойового завдання в складі військової частини (підрозділу, групи) розподіляється між військовослужбовцями, які виконували завдання, залежно від особистого внеску та періоду участі у виконанні завдання. Виплачується на військову частину.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ