Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Британський підліток пройде пішки понад 300 км, щоб привернути увагу до своєї петиції

25 липня, 2021 - 22:55
Фото з сімейного архіву (via BBC)

Одинадцятирічний житель міста Гебден-Брідж, що у англійському графстві Йоркшир, Джуд Вокер сьогодні розпочав пішу подорож від власної домівки до столиці країни Лондона — це 321 кілометр шляху.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє BBC.

Таким чином хлопець хоче спонукати людей підтримати його петицію про запровадження у Великій Британії податку на шкідливі викиди у навколишнє середовище.

Джуд Вокер зазначив, що на подорож його надихнула книга Dire Predictions, яка, на його думку, пропонує рішення щодо проблеми зміни клімату, зокрема податок на шкідливі викиди.

Петиція, яка закликає провести парламентські дебати щодо впровадження податку на шкідливі викиди, була зареєстрована у лютому цього року. Британський уряд заявив, що зобов'язується скоротити шкідливі викиди на 78% до 2035 року.

"Я сподіваюся, що ця петиція отримає 100 000 підписів, щоб її можна було обговорити у парламенті", - сказав хлопець.

Джуд Вокер планує щодня проходити до 16 кілометрів; таким темпом він має завершити свою подорож за 20 днів. У день початку подорожі його проводжали кілька місцевих депутатів, а також мати Тамсін Вокер.

Уряд Великої Британії раніше вивчав ймовірний взаємозв'язок між податком на викиди та навколишнім середовищем. Однак після консультацій в уряді виключили можливість запровадження більшого податку на шкідливі викиди.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ