Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

Фехтувальник Ігор Рейзлін здобув для України другу медаль на Олімпійських іграх-2020

25 липня, 2021 - 15:25
Фото twitter.com/OlympicUA

Український фехтувальник Ігор Рейзлін завоював "бронзу" для збірної України на Олімпійских Іграх.

Рейзлін здобув "бронзу" в одиночному турнірі на шпагах, повідомляє "Суспільне".

Рейзлін став єдиним українським шпажистом, що пройшов у півфінал змагань. Роман Свічкар та Богдан Нікішин програли ще у першому раунді.

Вихід у півфінал 37-річного Рейзліна означав, що для медалі йому було достатньо виграти хоча б одну сутичку. У півфіналі він сенсаційно поступився французеві Ромену Каннону - 15:10. Після цього він мав зустрітитися із п'ятим у посіву Андреа Сантареллі.

У бронзовому фіналі Рейзлін переміг італійця. Він здобув перевагу 14:10, і хоча Сантареллі зробив два уколи у відповідь, вирішальний був саме за Ігорем.

Це друга медаль України на Олімпіаді-2020. У перший день змагань "бронзу" здобула також українка Дар'я Білодід.

Результат Рейзліна є історичним. Ніколи раніше Україна не проходила у півфінал одиночного турніру з чоловічої шпаги. Загалом це уперше за 17 років Україна пройшла у півфінал у чоловічому фехтуванні. На Олімпіаді-2004 українець Владислав Третяк завоював "бронзу" у шаблі.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ