…коли у теперішню глупу ніч українство не буде себе нічим заявляти ясним і голосним, то ніхто не піде за ним, коли настане ранок. А він таки настане неодмінно.
Михайло Драгоманов, український публіцист, історик, філософ, економіст, літературознавець, громадський діяч

Ватикан вперше в історії оприлюднив інформацію про кількість свого майна

25 липня, 2021 - 17:48
Фото: Роман ГРИВІНСЬКИЙ

Ватикан вперше в історії оприлюднив інформацію про своє майно, вказавши, що володіє понад 5 000 об'єктами нерухомості.

Як передає Укрінформ, про це інформує The Guardian.

Розкрита Ватиканом інформація міститься у двох документах: консолідованому фінансовому звіті за 2020 рік для Святого Престолу та першому публічному бюджеті Управління майна Святого Престолу (APSA).

Управління APSA є свого роду бухгалтерією, що керує нерухомістю та інвестиціями, виплачує заробітну плату та діє як відділ закупівель і відділ кадрів Святого Престолу.

30-сторінковий документ, оприлюднений APSA, показав, що Ватикану належить 4 051 об’єкт нерухомості в Італії та близько 1 120 об'єктів за кордоном, не враховуючи посольств Ватикану у всьому світі.

Як зазначається, лише близько 14% італійської власності Ватикану здавалися в оренду за ринковими цінами, а решта здавалися за зниженими, багато з них - церковним службовцям.

Близько 40% об’єктів власності Ватикану - це інституційні будівлі: такі як школи, монастирі та лікувальні заклади.

Оприлюднена документація показала, що APSA володіє інвестиційною нерухомістю у престижних районах Лондона, Женеви, Лозанни та Парижа.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ