Невідво­рот­ний хід бут­тя ве­де нас від ба­га­ть­ох тра­диційних цінно­с­тей. Та я вірю, що ми до них обовяз­ко­во по­вер­не­мо­ся
Іван Миколайчук, український актор, кінорежисер, сценарист

США стоять разом з Україною в цей момент історичної можливості, - Помпео

25 серпня, 2019 - 10:45
Фото: Reuters

Посольство України в США оприлюднило заяву Державного секретаря Майка Помпео від імені Президента Трампа та американського народу з нагоди Дня Незалежності України.

“Сполучені Штати стоять разом з Україною в цей момент історичної можливості, і ми сподіваємось на співпрацю з новим урядом та народом України для просування реформ, необхідних для успіху вашої країни”, - заявив Помпео, йдеться у повідомленні Посольства у Facebook

Держсекретар США також зазначив, що цьогорічні президентські й парламентські вибори в Україні підтвердили прагнення українців до мирного, заможного і демократичного майбутнього та погодився з Президентом Зеленським, що реалізувавши свій потенціал, Україна може стати зразком для інших країн регіону та за його межами. 

“Сполучені Штати залишаються непохитними у своїй підтримці процвітаючої, демократичної та вільної України, захищеної в межах її міжнародно визнаних кордонів, включаючи окуповані райони Донбасу та Крим, та її стійкості у боротьбі з російською агресією”, - йдеться у заяві.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ