Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Блокування комісії Україна-НАТО не перешкоджає інтеграції з Альянсом, - посол Угорщини

25 вересня, 2019 - 14:01
Фото з відкритих джерел

Посол Угорщини в Україні Іштван Ійдярто вважає, що блокування засідань Комісії Україна-НАТО на високому рівні не перешкоджає підготовці України до інтеграції з Північноатлантичним Альянсом.

Про це дипломат заявив у виступі на відкритті міжнародної дискусії «Україна-Угорщина: на шляху до порозуміння», повідомляє Укрінформ.

"Я хотів би підкоригувати дуже важливий момент: в українській пресі і в деяких колах проводяться ті позиції, що Угорщина блокує зближення України з НАТО... Ми блокуємо лише в рамках однієї інституції, так званої Комісії Україна-НАТО... Така поведінка Угорщини не перешкоджає руху України в напрямку інтеграції з НАТО на військовому і політичному рівні", - сказав Ійдярто.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ