Піднесім свій народ культурно, навчаймо його. Не тільки учитель може навчати, але може його навчати та виховувати і урядовець, вояк, промисловець чи інший.
Августин Волошин, український політичний, культурний і релігійний діяч Закарпаття

Вінничани упродовж трьох днів слухатимуть джаз у форматі онлайн

25 вересня, 2020 - 15:55
Фото з Facebook-сторінки фестивалю

Традиційний міжнародний джазовий фестиваль VINNYTSIA JAZZFEST розпочинається сьогодні у Вінниці. Він триватиме три дні поспіль і об’єднає на одній сцені геніїв джазової музики. Серед них син легендарної Елли Фіцджеральд – Рей-Браун-молодший (США), «посол польського джазу у світі» Артур Дуткевич, швейцарський піаніст Лоран Ніку, а також українські віртуази: Закус-Донцови-Фролов Квартет, тріо Олексія Петухова з Одеси і майстри а капела «ManSound». Через постійне зростання захворюваності на COVID-19, побачити виступи наживо цього року глядачам не вдасться. Однак у вінничан є унікальна можливості «прийти» на концерти в онлайні.

«Попри такий формат – без глядачів у залі – всі зірки приїдуть і наживо гратимуть у Вінниці, створюючи ексклюзивний музичний продукт найвищого ґатунку саме для вас – йдеться у дописі на сторінці фестивалю. – Шанувальники джазової музики Вінниці, України та світу у будь-який зручний час зможуть побачити концерти онлайн: на офіційному каналі VINNYTSIA JAZZFEST на Youtube, записи виступів будуть доступні ще протягом тижня після фестивалю. Також трансляція відбудеться на сторінках фестивалю у соцмережах».

Окрім традиційних виступів, для шанувальників джазу проведуть «Джазові сніданки», які відбудуться 26 вересня в онлайн-форматі. Для цього усі охочі мають зареєструватися за google-формою на сайті: snidanky.jazz.vn.ua та отримати підтвердження реєстрації та посилання на ZOOM. А 27 вересня відбудеться неформальне спілкування з музикантом-легендою Артуром Дуткевичем – одним із найкращих джазових піаністів і композиторів Польщі; неординарним піаністом-віртуозом, імпровізатором та композитором зі Швеції Лораном Ніку та українськими майстрами а капела зі світовою славою – вокальним бендом «ManSound».

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ