Кожне національне письменство, годуючись помітними і непомітними впливами од інших письменств, все-таки органічно переробляє й перетворює їх і виявляє тим натуру даної нації, її ідеали й змагання, її інтереси й потреби.
Сергій Єфремов, український громадсько-політичний і державний діяч, літературний критик

Чотири області відповідають "помаранчевій" зоні

25 вересня, 2021 - 10:12
Фото: Oleksandr Makhov/Facebook

Міністерство охорони здоров'я оновило показники епідеміологічної ситуації в регіонах України: станом на 25 вересня чотири області країни відповідають "помаранчевій" зоні карантину.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на дані МОЗ.

Так, МОЗ зараховує до "помаранчевої" зони карантину Дніпропетровську, Донецьку, Тернопільську та Черкаську області. У цих областях спостерігається висока динаміка госпіталізації пацієнтів з коронавірусом.и

Показники решти областей країни відповідають "жовтому" рівню епіднебезпеки. Водночас, згідно з даними МОЗ, динаміку госпіталізації пацієнтів з COVID-19 протягом 22-24 вересня було перевищено у Києві, Волинській, Київській, Луганській, Миколаївській, Харківській та Херсонській областях.

Як відомо, в усіх регіонах України з 23 вересня встановлено "жовтий" рівень епіднебезпеки. Відповідне рішення ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 21 вересня. У "жовтій" зоні забороняється очне навчання у закладах освіти, де недостатньо вакцинованих працівників, крім дитсадків та 1-4 класів, а також накладаються обмеження на роботу закладів харчування, кінотеатрів, спортзалів та фітнес-центрів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ