Кожне національне письменство, годуючись помітними і непомітними впливами од інших письменств, все-таки органічно переробляє й перетворює їх і виявляє тим натуру даної нації, її ідеали й змагання, її інтереси й потреби.
Сергій Єфремов, український громадсько-політичний і державний діяч, літературний критик

Японія надасть іншим країнам 60 млн доз COVID-вакцин

25 вересня, 2021 - 16:47
Фото: Reuters

Японія надасть іншим країнам та регіоном близько 60 млн доз вакцин від COVID-19.

Як передає Укрінформ, про це заявив прем'єр-міністр Японії Йосіхіде Суга під час свого виступу на 76-й Генеральній Асамблеї ООН.

"Японія надала країнам та регіонам приблизно 23 млн доз вакцин, вироблених у Японії, через структури COVAX та інші ініціативи. Сьогодні я радий оголосити, що коштом додаткових внесків Японія загалом надасть до 60 млн доз вакцин", - заявив він.

Крім того, за словами японського прем’єра, його країна буде поступово впроваджувати національну програму "Підтримка останньої милі", щоб забезпечити доставку вакцин до центрів вакцинації в кожній країні та регіоні.

"Завдяки цим ініціативам Японія надала допомогу вартістю близько 3,9 млрд доларів у всьому світі і продовжуватиме докладати максимум зусиль для подолання COVID-19", - заявив японський прем’єр.

Як повідомлялось, у світі станом на ранок 25 вересня зафіксовано майже 232 млн випадків зараження коронавірусом, зокрема 4,75 млн летальних, одужали 208,5 млн осіб.

Найбільше випадків хвороби COVID-19 від початку пандемії виявлено у США (43 668 680), Індії (33 624 419) та Бразилії (21 327 616).

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ