Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

У Рівному створюють перший в Україні digital-мурал

25 жовтня, 2018 - 19:39
Фото: Facebook

Перший в Україні digital-мурал – з технологією доповненої реальності – створюють у Рівному.

Про це повідомляє "Платформа взаємодій "Простір" на сторінці у Facebook.

"Найближчим часом ми оголосимо точну дату презентації першого в Україні мурала з технологією доповненої реальності. Проект реалізується за підтримки Українського культурного фонду", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляло агентство з посиланням на автора проекту Олександра Ковальчука, мурал з технологією доповненої реальності потрібен Рівному для розвитку туристичного потенціалу та привабливості. А також як зразок впровадження інновацій, цифрових технологій та діджиталізації у сфері культури і мистецтв, підтримки та розвитку і професійного зростання молодих митців.

До складу команди входить четверо художників. У їхньому доробку – близько 150 робіт на стінах різної величини у багатьох містах України.

Паралельно з художніми роботами триває розроблення цифрової візуалізації малюнка. Цим займаються відомі IT-фахівці та мультиплікатори з Києва.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ