Коли ти не станеш об'єднано в обороні своєї Вітчизни, то плакатимеш у московській неволі, як колись Ізраїль на ріках Вавилонських.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, творець і перший митрополит Київський і всієї України УАПЦ

У Литві голосують у другому турі виборів в Сейм

25 жовтня, 2020 - 13:54
Фото: Reuters

У Литві почалося голосування у другому турі чергових виборів в Сейм (однопалатний парламент), виборчі дільниці відкрилися о 07:00 і працюватимуть до 20:00.

Про це повідомляє УНН.

Відзначається, що в другому турі виборці мають обрати володарів 68 з 141 мандата. Сейм обирається на 4 роки загальним таємним голосуванням за змішаною системою: 71 депутат - в одномандатних округах за мажоритарною системою, 70 - за партійними списками.

За підсумками першого туру, що відбувся два тижні тому, виборці віддали голоси за кандидатів у депутати за партійними списками (70 мандатів), а в одномандатних округах визначилися тільки три депутати. До другого туру в останніх 68 округах пройшли по два кандидати, що набрали найбільшу кількість голосів за умови, що ніхто з них не подолав поріг 50% голосів.

Правом голосу, згідно зі списками Головної виборчої комісії, у другому турі мають більш 2,3 млн литовців. Вибори вважатимуться такими, що відбулися при явці не менше 25%. У першому турі вона склала 47,16%.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ