Найбільша честь, яку може зробити людині історія, - це нагородити її званням миротворця.
Річард Ніксон, 37-й Президент Сполучених Штатів Америки

В Україні вийде аудіокнига "Справа Василя Стуса"

25 жовтня, 2020 - 15:35
Фото Павла ПАЛАМАРЧУКА, "День"

В Україні вийде аудіокнига журналіста Вахтанга Кіпіані "Справа Василя Стуса", аудіоадаптацію книги озвучить режисер Ахтем Сеітаблаєв.

"Чудова ранкова новина. "Справа Василя Стуса" вийде в аудіоверсії. Стус звучатиме голосом мого чудового друга, режисера і актора Ахтема Сеітаблаєва", – написав Кіпіані на сторінці в Facebook, передає Інтерфакс-Україна.

За словами гендиректора видавництва "Vivat" Юлії Орлової, робота над записом аудіокниги вже розпочаласьа.

"Ми та наші партнери АБУК почали роботу над записом аудіо адаптації книги "Справа Василя Стуса" Вахтанга Кіпіані. Ви ж пам'ятаєте, що книга на 80% складається з архівних документів. Деякі з них важко сприймати на слух, тому ми адаптуємо аудіоверсію для полегшення сприйняття на слух і дещо скоротимо її. Але будьте певні — найважливіше точно буде озвучено", - написала Орлова на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Як повідомлялося, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук подав позов до суду про захист честі, гідності та ділової репутації і просить суд заборонити видання і поширення книги "Справа Василя Стуса" і поширення будь-якої інформації про книгу в ЗМІ і в Інтернеті. Крім того, Медведчук просить визнати частину інформації, наведеної в книзі, недостовірною, зокрема, дев'ять фраз.

19 жовтня Дарницький районний суд Києва зобов'язав автора книги "Справа Василя Стуса" Вахтанга Кіпіані і видавництво "Vivat" видалити з твору інформацію про голову політради партії ОПЗЖ Віктора Медведчука і заборонити поширення друкованого тиражу до усунення порушення немайнових прав Медведчука.

У видавництві "Vivat" заявили, що після оголошення судом Києва рішення про заборону поширення книги "Справа Василя Стуса", її тираж одразу ж розкупили і у видавництва, і у дистриб'юторів.

Книга "Справа Василя Стуса" вийшла в травні 2019 року.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ