Минуле не зникає. Героїчно пролита кров не зникає. Вона трансформується в нову форму духовної енергії, породжує людину, яка має його виспівати. Минуле воскресає і розцвітає в генієві.
Євген Сверстюк, український письменник, доктор філософії, президент Українського пен-клубу

Університети в п'яти областях України перейшли на дистанційну форму навчання

25 жовтня, 2021 - 17:48
Фото Руслана Канюки, "День"

У п'яти областях України вищі навчальні заклади перейшли на дистанційну форму навчання до 15 листопада, повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки.

"Для збереження здоров'я педагогів і здобувачів освіти в закладах фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти всіх форм власності та сфер управління минулого тижня Міністерство освіти і науки рекомендувало запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада. За оперативною інформацією МОН, університети п’яти областей перейшли на дистанційну форму навчання", - йдеться в повідомленні.

На дистанційну форму навчання перейшли 100% вишів у Запорізькій, Львівській, Миколаївській, Одеській та Сумській областях.

"Деякі виші використовують змішану форму навчання. Найбільше таких університетів у Харківській області - вісім закладів, а також по два університети в Київській та Чернігівській областях", - зазначили в Міносвіти.

За даними міністерства, в очному режимі продовжують працювати вищі навчальні заклади Черкащини - вісім університетів, а також п’ять університетів Житомирщини.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ