Тільки наука змінить світ. Наука в широкому розумінні: і як розщеплюється атом, і як виховувати дітей… І дорослих теж.
Микола Амосов, український лікар, учений в галузі медицини, біокібернетики

Віталій Кличко з послом Німеччини в Україні презентували художню композицію в стилі тейп-арт

25 жовтня, 2021 - 22:12
Фото: КМДА

Лідер "УДАРу", мер Києва Віталій Кличко та посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен презентували нову художню композицію, яка з’явилася на будівлі посольства Німеччини. Композицію створювали молоді художники двох країн. Про це Віталій Кличко повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає сайт КМДА.

"Презентацію приурочили до завершення тижнів Німеччини в Україні. Прапори двох держав, зображення яких прикрасило фасад будівлі посольства, символізують дружбу та партнерство України і Німеччини, що триває вже майже 30 років. Невдовзі ми відзначатимемо річницю встановлення дипломатичних відносин між Україною і Німеччиною", – підкреслив Кличко.

Кличко зазначив, що Німеччина завжди підтримувала незалежність і територіальну цілісність України та європейські прагнення нашої держави, допомагала і допомагає втілювати необхідні реформи.

"У Києві ми з німецькими партнерами втілюємо багато проектів, які допомагають змінювати наше місто. Тривають і побратимські відносини Києва з кількома німецькими містами. І ми будемо продовжувати нашу співпрацю, переймати найкращий європейський досвід наших друзів", – підкреслив Віталій Кличко.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ